Peelklokje 21-28 oktober

Zaterdag 21 oktober,

19.00 avondviering.

 

Zondag 22 oktober, 29e zondag door het jaar, Wereldmissiedag,

10.00 hoogmis,

Hub Douven, verjaardag.

 

Donderdag 26 oktober, in Mariakapel Klaarstraatzijweg,  

18.40 bidden van het rozenhoedje;

19.00 avondviering.

 

Zaterdag 28 oktober, feest van de HH. Simon en Judas, apostelen,

19.00 avondviering, vooravond Allerheiligen/Allerzielen,

ouders Cuijpers-Evers, ouders Jacobs-Hermans en zonen Theu en Joost.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 21 okt. 19.00 : koster;
  2. 22 okt. 10.00 : Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;
  3. 28 okt. 19.00 : Wout Dirks.

 

OVERLEDEN :

 

Op 5 oktober jl. overleed Jan Vaes, 69 jaar. Moge hij rusten in vrede.

 

 

WERELDMISSIEDAG :

 

Wereldwijd wordt gecollecteerd voor het pastorale werk van parochies in Afrika en Azië. Het is vooral een feest van de solidariteit. We vieren dat we deel zijn van en wereldwijde gemeenschap van mensen die verantwoordelijk voor elkaar neemt. Met name wordt gecollecteerd voor de christenen in Libanon en  daar aanwezige Syrische vluchtelingen. U kunt uw bijdrage geven in de kerkcollecte of via NL65 INGB 0000 0015 66 t.n.v. Missio Wereldmissiemaand.

 

MISSIO KINDEREN :

 

Missio Kinderen helpt kinderen over de hele wereld, die in nood verkeren. Dit jaar ook speciaal in Libanon. Zij mogen van de regering niet naar school. Daarom krijgen zij les van zusters van de kerk. Bijdragen via NL14 INGB 0000 0110 20 t.n.v. Wereldmissiedag van de kinderen én via de collectezakjes die ná de herfstvakantie op school worden uitgereikt. Fijn als onze kinderen leren delen met kinderen die zoveel tekortkomen.

 

Pastoor A. Koumans, O.M.I.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *