Peelklokje 14-21 oktober

Zaterdag 14 oktober, H. Callistus I, paus en martelaar,

19.00 avondviering,

ghm Gerrie van Gemert.

 

Zondag 15 oktober, 28e zondag door het jaar,

10.00 hoogmis,

Leonardus Hoeben en Anna Hoeben-Corsten.

 

Donderdag 19 oktober, geen avondviering.

 

Zaterdag 21 oktober,

19.00 avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 14 okt. 19.00 : Wout Dirks;
  2. 15 okt. 10.00 : Rick van Hulsen;
  3. 21 okt. 19.00 : koster.

 

ALLERHEILIGEN/ALLERZIELEN :

 

Gregoriaanse hoogmis ! Allerheiligen/Allerzielen wordt dit jaar op zondag 29 oktober a.s. gevierd met een plechtige hoogmis, zegening van de graven en lof, waarbij met name de dit jaar overleden parochianen worden herdacht.

De Allerheiligen hoogmis om 10.00 uur krijgt een bijzonder karakter. Het mannenkoor uit het Belgische Hamont zal de viering met Gregoriaanse zang opluisteren en de mis Gaudeamus ten gehore brengen. Leden van de voormalige kerkkoren van Ospel en Nederweert worden uitgenodigd om mee te komen zingen.

Voor liefhebbers en kenners van de Gregoriaanse koorzang een mooie gelegenheid om deze hoogmis mee te komen vieren.

 

Pastoor A. Koumans, O.M.I.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *