Peelklokje 28 oktober-4 november

Zaterdag 28 oktober, feest van de HH. Simon en Judas, apostelen,

19.00 avondviering, vooravond Allerheiligen/Allerzielen,

ouders Cuijpers-Evers, ouders Jacobs-Hermans en zonen Theu en Joost.

 

Zondag 29 oktober, 30e zondag door het jaar, Gregoriaanse viering hoogfeest van Allerheiligen/Allerzielen,

10.00 hoogmis, kerkelijk zangkoor uit Achel (België),

ouders Harrie en Stien Hendrix-van den Boogaert en overledenen van de familie Hendrix en de familie van den Boogaert,

Piet Vossen en Ann Vossen-Hendrix,

uit dankbaarheid bij 100-jarig bestaan van Saazehof (Plattepeeldijk).

 

Viering Allerzielen  :

 

14.00 Zegening graven Algemene begraafplaats;

15.00 kort lof met gedenken van de overledenen in 2023;

15.30 Zegening van de graven op het parochiekerkhof.

 

Donderdag  2 november,

19.00 avondviering.

 

Vrijdag 3 november, 1e vrijdag van de maand, ziekencommunie.

 

Zaterdag 4 november

19.00 avondviering,

ghm Frens Willekens, Catharina Op’t Root, Anna Op ‘t Root en Harrie Jonkers.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 28 okt. 19.00 : Wout Dirks;
  2. 29 okt. 10.00 : Rick van Hulsen;
  3. 4 nov. 19.00 : koster.

 

ALLERHEILIGEN/ALLERZIELEN :

 

We vieren a.s. weekend het hoogfeest van Allerheiligen en gedenken alle overleden gelovigen. Het kerkkoor van Hamont (België) en zangers van ons voormalig kerkkoor zingen de Gregoriaans mis “Gaudeamus”.

Het kerkhof zal weer getooid zijn met vele bloemen. We spreken onze waardering uit voor de actieve vrijwilligers, die weer het gehele jaar door het onderhoud van het kerkhof verzorgden. We zoeken dringend aanvulling van de onderhoudsploeg (dames/heren) ! Meld je even bij mij.

Tijdens het namiddag lof gedenken wij met name onze dit jaar overleden dierbaren. Hun gedenkkruisjes kunnen na afloop worden afgehaald in de sacristie.

 

BISDOM BEZOEKT PAROCHIES :

 

Algemeen-gedelegeerde Harry Quaedvlieg van het bisdom bezoekt op donderdag 9 november a.s. om 19.00 uur de BENO-parochies (Budschop, Eind, Nederweert en Ospel). Het bezoek gaat niet over de reorganisatie van parochies, maar over de pastoraal en specifieker gezegd de ‘missie van de parochie’. Hoe staat het daarmee? Hoe wordt deze beleefd? Waar ziet men kansen? Waar obstakels en moeilijkheden? Welke groei maakt de parochie door? Welke ontwikkelingen neemt men waar? Dit agenderen en hierover samen van gedachten wisselen kan hopelijk ook helpen om de parochie zijn missie te ontdekken en daarin stappen te zetten.

Ten tweede vindt vicaris-generaal het belangrijk om de parochies/federaties beter te leren kennen, de pastorale ontwikkelingen van de parochie te vernemen, personen te ontmoeten en informatie uit de eerste hand te vernemen.

Ten derde is het bisdom bezig met de verkenning van een toekomstvisie. De parochiebezoeken zijn in dat licht van groot belang om de aansluiting met de praktijk te houden en de noden en de uitdagingen te zien. Hoe kan het bisdom parochies hierin helpen, maar ook zeer zeker andersom.

Naast parochiebestuurders en vrijwilligers zijn geïnteresseerde parochianen van harte welkom op 9 november in de parochiekerk van Budschop.

 

Pastoor A. Koumans, O.M.I.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *