Peelklokje 2-9 maart

Zaterdag 2 maart,

19.00 avondviering.

 

Zondag 3 februari, 3e zondag van de 40-dagentijd,

10.00 hoogmis,

zwd Aldje Meevis, zwd Hein van Hulsen.

 

Donderdag 7 maart,

19.00 viering als voorbereiding op het H. Vormsel op 15 maart.

 

Zaterdag 9 maart,  

19.00 avondviering,

ghm Guul van Gemert, Miet van Gemert-Venner en zoon Gerrit.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 2 maart 19.00 : koster;
  2. 3 maart 10.00 : Rick van Hulsen;
  3. 9 maart 19.00 : Wout Dirks.

 

OVERLEDEN :

 

Op 14 februari jl. overleed Harrie van Berlo, 78 jaar. Moge hij rusten in vrede.

 

VASTEN :

 

Uit gesprekken blijkt me dat vele parochianen en anderen op zondagmorgen rechtstreeks Eucharistie meevieren op televisie (NPO 2, 10.00). Door telkens uit een andere parochie de H. Mis te volgen kan worden deelgenomen aan afwisselende diensten, pastores en koren. Voor velen  zieken en aan huis gebonden personen een fijn en vast moment op de zondagmorgen. Zij voelen zich  verbonden met anderen, die nog de weg naar de parochiekerk kunnen maken om daar samen de zondag te vieren. Hun aantal neemt weliswaar af, maar is soms toch nog redelijk. Het geeft in elk geval het gevoel samen parochie te zijn en elkaar wekelijks in gebed te ontmoeten. Zeker ook in de vastentijd overheerst het gevoel dat we samen onderweg zijn, op weg naar Pasen, thuis of in de parochiekerk.

 

Pastoor A. Koumans, O.M.I.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *