Peelklokje 8-17 september

Donderdag 8 september : GEEN avondviering.

 

Vrijdag 9 september, zanggroep Un4gettable,

14.00 huwelijk Dirk van IJzendoorn en Hannah van Schijndel.

 

Zaterdag 10 september,

19.00 avondviering, zangkoor De Peelklanken, jrd Jac de Leeuw.

 

Zondag 11 september, 24e zondag door het jaar, Ziekenzondag,

10.00 hoogmis ,

Netje Roost (verjaardag).

ouders Jan en Marie Wilmsen-Verstappen (verjaardag), dochter Thea en schoondochter Annie,

voor leden en overleden leden van De Zonnebloemafdeling Ospel.

 

Donderdag 15 september, O.L. Vrouw van Smarten,

19.00   ter ere van Maria, voor de zieken.

 

Zaterdag 17 september,

19.00 avondviering, zangkoor De Peelklanken,

jrd Sjef en Annie Hermans-de Wit.

 

MISDIENAARS :

 

Za. 10 sept. 19.00 : Rick van Hulsen; Zo. 11 sept. 10.00 : Tom en Wout Dirks; Za. 17sept. 19.00 :  koster.

 

 NIEUW SCHOOLJAAR BEGONNEN :

 

Een vakantie is in het huishouden vaak een stuk drukker en duurder. Je wilt toch eens iets anders of ergens naar toe. Kinderen kiezen misschien iets anders dan vader of moeder.

En als de scholen dan weer begonnen zijn, komt alles weer terug tot de normale dagelijkse gang van zaken. Problemen en zorgen blijven er of komen er even goed, maar ik denk dat – wanneer alles meer ordelijk verloopt – het er een beetje gemakkelijker op wordt. Regelmaat geeft rust. En dat geldt ook op school. Ook het nieuwe schooljaar.

Ik wens ouders toe dat hun kinderen aan hun verwachtingen mogen beantwoorden en een fijn schooljaar tegemoet gaan, in goede samenwerking met hun leerkrachten en met elkaar. Dat het iedereen goed moge gaan !

 

RENOVATIE  KAPEL :  

 

De werkzaamheden zijn hervat en de giften blijven komen, nu weer  € 100,- ! De restauratie blijft parochianen dus inspireren tot een bijdrage voor de monumentale kapel. Dank u wel. De stand van het renovatiebedrag is nu € 4.070,-. Uw steun kan nog steeds via Bankrekening nummer NL 73 RABO 0140 3005 11 onder vermelding “onderhoud kapel” blijft welkom.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *