Peelklokje 25 maart-1 april

 

Zaterdag 25 maart, Hoogfeest Aankondiging van de Heer (Maria Boodschap),

19.00  avondviering,

jrd Antoon van den Boom,

ghm ouders Westerveen-Hermans,

ghm Maria Gertruda Smeets en Franciscus  Smeets.

 

Zondag 26 maart, 5e zondag van de veertigdagentijd,

10.00 hoogmis,

voor de overledenen van de familie Heldens,

ouders Salimans-Hermans en zoon Peter,

ghm Mathieu Loijen, Catharina Loijen-Breukers en overleden familie,

ghm Martinus Schroijen, Maria Schroijen-van Grimbergen en dochter Lieske.

 

Donderdag 30 maart,

19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 1 april, vooravond Palmzondag,

19.00  avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 25 maart 19.00 : koster;
  2. 26 maart 10.00 : Willem, Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;
  3. 1 april 19.00 : koster.

 

KOM NAAR BUITEN : Laat hem los en laat hem gaan (Johannes 11,44).

 

Op weg naar Pasen krijgen we vandaag een volgende stap in de vorming van geloofsleerlingen. En blijven wij, gedoopten, niet altijd ook nog “leerling” ? Een dode – Lazarus – wordt tot leven gewekt. Zij die Jezus volgen worden ingeleid in de mogelijkheid dat de dood niet het laatste woord heeft. Zo gaan gelovige mensen met de dood om. Verdriet en ontreddering zijn er zeker. De omstanders zien hoe Jezus zijn vriend uit de donkerte van zijn graf naar buiten roept. Het wordt de renovatie van de ons verteld met het oog op Pasen. Dit verhaal wordt ons gegeven voor iedere doodse situatie.

 

ACTIE KERKBALANS :

 

We sluiten het 1e kwartaal van 2023 af en kunnen constateren dat vele parochianen hun gezinsbijdrage 2023 reeds – gedeeltelijk – overmaakten, waarvoor uiteraard dank. De vastentijd kan een aanleiding om mee te doen aan de parochieactie : u kunt de kerkbijdrage overmaken op bankrekening NL94RABO 01403.01.879 tnv parochie Ospel met vermelding “kerkbijdrage 2023”.

U kunt ook nog bijdragen in de kosten van de renovatie van de Maria-kapel aan de Klaarstraatzijweg. De werkzaamheden zijn nagenoeg afgerond en we hopen de monumentale kapel eind april met een officiële inzegening weer in gebruik te kunnen nemen. In mei kan de donderdagavond Maria-viering dan weer in de kapel plaatsvinden.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *