Peelklokje 1-8 april

Zaterdag 1 april, vooravond Palmzondag, 19.00  avondviering.

 

Zondag 2 april, Palmzondag van het lijden van de Heer,

10.00 Hoogmis, na de hoogmis worden gewijde palmtakjes uitgereikt.

 

Donderdag 6 april, Witte Donderdag,

19.00 viering van de instelling van de H. Eucharistie, van het sacrament van het priesterschap en van het gebod van de naastenliefde,

Martien Meulensteeg (verjaardag).

 

Vrijdag 7 april, Goede Vrijdag,

14.00  schoolviering Goede Vrijdag;

19.00 viering van het lijden en sterven van de Heer.

 

Zaterdag 8 april, Paaszaterdag / stille zaterdag,

10.00 – 11.00 uitreiking ziekencommunie.

19.00 avondviering, ghm Tjeu Hermans en Mina Hermans-Jonkers.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 1 april 19.00 : Rick van Hulsen;
  2. 2 april 10.00 : koster;
  3. 8 april 19.00 : Rick van Hulsen, Wout Dirks.

 

DE PROFEET.

 

Gezegend Hij die komt in de naam van de Heer ! (Matteüs 21,9). De Pelgrim komt binnen in Jeruzalem. Jezus en zijn tochtgenoten worden ontvangen met gejuich en met gezangen die alle pelgrims bij het joodse Paasfeest ten deel vallen. Bij Jezus is het bijzonder : deze Pelgrim is de langverwachte Profeet, de Messias. Geen doorsnee pelgrim, want deze “Gezegende in de naam van de Heer” zal de weg van de verguizing, het lijden en de dood gaan vooraleer God-Vader Hem wekt tot nieuw leven, de dood voorbij. Met deze visionaire boodschap beginnen we de Goede – de Heilige – Week. Ik wens u een goede voorbereiding op Pasen en nodig u graag uit voor de Goede Week-vieringen.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *