Peelklokje 25 februari-4 maart

Zaterdag 25 februari,

19.00 avondviering.

 

Zondag 26 februari, 1e zondag van de veertigdagentijd,

10.00 hoogmis,

Ton Knippenberg, vanwege voormalig kerkelijk zangkoor.

 

Donderdag 2 maart,

19.00 voor de zieken.

 

Vrijdag 3 maart, 1e vrijdag van de maand,

Ziekencommunie.

 

Zaterdag 4 maart,

19.00  avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 25 feb. 19.00 : koster;
  2. 26 febr. 10.00 : Rick van Hulsen.

 

KERKBIJDRAGE : 

 

De Parochiecommissie zond u het beknopt financieel parochieverslag over 2022, geen al te rooskleurig verhaal in de naweeën van corona. De redelijk stabiele inkomsten van de gezinsbijdrage wegen niet op tegen de kostenstijging van de parochiehuishouding. Uw vrijwillige kerkbijdrage blijft uiterst belangrijk.

Ik ondersteun daarom de oproep van de parochiecommissie om te blijven deelnemen aan de kerkbijdrage en voor zover mogelijk zelfs iets te verhogen. Niet iedereen zal hiertoe in staat zijn. Door betrokken te zijn in woord en daad bouwt u mee aan uw parochiegemeenschap. De kerk is voor zeer velen nog altijd een waardvolle plek die inspireert en bezieling geeft voor het leven van elke dag. Het is ook een prachtmonument, midden in ons dorp, omgeven door het fraaie kerkhof met het gerestaureerde H. Hartmonument. Om terecht trots op te zijn en te behouden voor toekomstig Ospel, de parochie en bewoners. Dank voor uw bijdragen : bankrekening NL94RABO 01403.01.879 t.n.v. parochie Ospel “kerkbijdrage 2023”.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *