Peelklokje 23-30 april

Zaterdag 23 april, 19.00 avondviering.

 

Zondag 24 april, 2e zondag van Pasen, beloken Pasen en de zondag van de Goddelijke Barmhartigheid, 10.00 Hoogmis, Sjef Tullemans (verjaardag), Thea Kiggen-Swaans (verjaardag), ghm Johannes Godefridus Kiggen, Helena Hermans en zoon Jan, levende en overleden leden familie Swaans-Leenders.

 

Donderdag 28 april, 19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 30 april, 19.00 avondviering, ouders Hermans, Els en Joyce, Jeng Pellemans, Helena Christina Beenders en Dora Frencken.

 

MISDIENAARS :

Za. 23 april 19.00 : koster;

Zo. 24 april 10.00 : Tom en Wout Dirks;

Za. 30 april 19.00 : koster.

 

DOOPSEL : door het sacrament van het H. Doopsel is Gies Bos, Panningen, in onze geloofsgemeenschap opgenomen. We wensen dopeling en ouders proficiat en een gezegende toekomst.

  1. VORMSEL (Attentie !) : De toediening van het H. Vormsel vindt niet plaats op 1 juli, zoals als eerder gepland, maar op vrijdag 3 juni om 19.00 uur door rector Lambert Hendriks. De voorbereidingsviering is op dinsdag 24 mei om 19.00 uur in de kerk.

KERKBIJDRAGE : We zijn al in het 2e kwartaal 2022, ook wat de huishouding van de parochie betreft. Alle noodzakelijke kosten moeten worden gemaakt en inkomsten moeten grotendeels worden afgewacht. Kwartaalbetalers worden gevraagd hun bijdrage te voldoen, waarvoor vriendelijk dank. Banknummer NL94RABO01403.01.879 t.n.v. Parochie Ospel.

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *