Peelklokje 22-29 oktober

Zaterdag 22 oktober, zangkoor De Peelklanken,

19.00 avondviering,

ghm Wiel de Wit en Lies de Wit-Kursten.

 

Zondag 23 oktober, 30e zondag door het jaar, Wereldmissiedag,

10.00 hoogmis ,

voor verkondiging van het Evangelie onder de volkeren;

Hub Douven (verjaardag);

Tjeu van Nieuwenhoven en Annie van Nieuwenhoven-Custers,

ghm Elly Coumans-Bocken.

 

Donderdag 27 oktober,

19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 29 oktober,

19.00 avondviering,

Martin Meulensteeg.

ter ere van Maria als afsluiting van de Mariamaand oktober.

 

MISDIENAARS :

 

Za.  22 okt 19.00 : Rick van Hulsen;

Zo. 23 okt. 10.00 : Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;

Za. 29 okt. 19.00 : koster.

 

VIERING ALLERHEILIGEN/ALLERZIELEN :

 

De Allerheiligen- en Allerzielenviering is op zondag 30 oktober a.s. met hoogmis, zegening van de graven op de Algemene begraafplaats en het parochiekerkhof en een gedenkviering in de kerk.

 

MISSIEZONDAG :

 

Missiezondag is vooral het feest van de solidariteit : we vieren dat we deel zijn van de wereldwijde gemeenschap van mensen die verantwoordelijkheid voor elkaar neemt. Concreet door deel te nemen aan de wereldwijde collecte, de grootste solidariteitsactie van de katholieken.

Dit jaar met name bestemd voor de grootste sloppenwijk van Nairobi “Kibara” (jungle). Dagelijks stromen mensen vanuit het omliggende gebied de stad binnen in de hoop op werk en een betere toekomst. Zo’n half miljoen mensen woont hier dicht opeen gepakt. Slechts een vijfde deel van de huizen heeft stroom; drinkwater moet ver weg worden gehaald. Hygiëne is een groot probleem. Zij zijn erg afhankelijk van onze hulp, ook nu het ons financieel niet heel erg meezit. Steun de collecte.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *