Peelklokje 20-27 augustus

Zaterdag 20 augustus, H. Bernardus, abt en kerkleraar,

19.00 avondviering.

 

Zondag 21 augustus, 21e zondag door het jaar,

10.00 hoogmis .

 

Donderdag 25 augustus, H. Lodewijk,

18.40 bidden van het rozenhoedje;

19.00 voor de vervolgde christenen.

 

Vrijdag 26 augustus,

15.00 huwelijk Joelle Steuten en Guus van den Goor.

 

Zaterdag 27 augustus, H. Monica,

19.00 avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

Za. 20 augustus 19.00 : koster;

Zo. 21 aug. 10.00 : Tom en Wout Dirks;

Za. 27 aug. 19.00 : Rick van Hulsen.

 

a.s. HUWELIJK :

 

Dirk IJzendoorn en Hannah van Schijndel zijn voornemens een christelijk huwelijk aan te gaan. We wensen hen een goede voorbereiding en fijne toekomst toe.

 

OVERLEDEN :

 

Op 4 augustus jl. overleed Doortje van Nieuwenhoven-Bongers, 93 jaar, Annastraat 19a.

Moge zij rusten in vrede.

 

WEER EEN GIFT VOOR KAPEL :

 

Weer mochten we een fraaie gift ontvangen voor de Mariakapel : € 500,- !! De kapel is toegewijd aan O. L. Vrouw van Altijddurende bijstand. Misschien heeft de schenker wel eens incidentele of altijddurende bijstand van Maria mogen ervaren en toont hij/zij zo zijn/haar dankbaarheid ? In dankbaarheid nemen we ook deze gift in ontvangst. Totale bijdragen nu € 840,-. Via Bankrekening nummer NL 73 RABO 0140 3005 11 onder vermelding “onderhoud kapel” kunt u de renovatie steunen.

 

VAKANTIE : TIJD VAN LEVEN EN BELEVEN :

 

Mens, neem even de tijd, heel even maar om je naaste te zien, hem/haar te ontmoeten op je weg. Neem even de tijd, heel even maar om in stilte Gods schepping te bewonderen op je weg. Mens, neem even de tijd, heel even maar om te genieten, om dankbaar te zijn op je weg.

Neem even de tijd, heel even maar om te denken, dat elke nieuwe weg een gave is, maar ook een opgave op je weg. Mens, neem even de tijd, heel even maar om te kijken waar je kunt helpen op je weg. Neem ook de tijd, heel lang als het kan, om gelukkig te zijn door uit jezelf te treden en ruimte te geven aan de ander op je weg.

 

Pastoor A. Koumans, OMI

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *