Peelklokje 19-26 november

Zaterdag 19 november, vooravond hoogfeest van Christus Koning,

19.00 avondviering,

ouders Cuijpers-Evers, ouders Jacobs-Hermans en zoon Thieu en overleden familie.

 

Zondag 20 november, 34e zondag door het jaar, hoogfeest van Christus, Koning van het Heelal,

10.00 hoogmis, zangkoor De Peelklanken,

Catharina Sofia Schreurs en Henricus Hubertus Vaes,

uit dankbaarheid aan en voor het welzijn van alle parochiemedewerkers.

 

Donderdag 24 november, HH. Andreas Düng Lac, priester en gezellen, martelaren van Vietnam,

19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 26 november,

19.00 avondviering,

jrd Jac Jacobs.

ghm Toon Jacobs en Dien Jaccobs-van de Moosdijk,

ghm Andries Veugen en Drika Veugen-Wijen.

 

MISDIENAARS :

 

Za. 19 nov. 19.00 : koster.

  1. 20 nov. 10.00 : Tom en Wout Dirks;
  2. 26 nov. 19.00 : Rick van Hulsen.

 

OVERLEDEN :

 

Op 4 november jl. overleed Gerda Smeets-Douven, 75 jaar. Moge zij rusten in vrede.

 

HOOGFEEST CHRISTUS KONING :

 

Dit hoogfeest werd begin van de vorige eeuw door de paus ingesteld om het volk van geloofswaarheden te doordringen en het daardoor tot de innerlijke levensvreugde op te wekken. Hij stelde het feest in met tevens de bedoeling te voorzien in de noden van onze tijd en om een zeer voornaam geneesmiddel toe te passen tegen de plaag die de maatschappij teistert, dat de heerschappij van Christus over alle volkeren ontkende en aan de kerk de taak ontzegde om volkeren te onderrichten en te leiden en om wetten uit te vaardigen. Tegen het om zich heen grijpende geloofsafval, die de christelijke gezinnen ontwrichtte, stelde de paus de plicht van de katholieken om de wereld te heroveren voor Christus.

Het is tevens de afsluiting van het kerkelijk jaar met als slotlied “Aan U, o, Koning der Eeuwen”.

ST. CAECILIAFEEST :

 

De parochie viert zondag het jaarlijks St. Caeciliafeest voor de vrijwilligers die zich belangeloos inzetten voor onze parochie, de kerkelijke eredienst en het kerkhof. We zeggen hen en ook de parochiecommissie van harte dank : zonder hen zou het voor mij en de koster ondoenlijk zijn om alles in goede banen te leiden.

Pastoor A. Koumans, OMI.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *