Peelklokje 12-19 november

Zaterdag 12 november, H. Josafat, bisschop en martelaar.

19.00 avondviering,

ouders Konings-Stultiens en overleden familie,

jrd Thea Kiggen- Swaans.

 

Zondag 13 november, 33e zondag door het jaar,

10.00 St. Hubertus hoogmis van de Jagersvereniging Ospel,

jrd Lei Vaes en Ciska Vaes-Maessen.

 

Donderdag 17 november, H. Elisabeth van Hongarije,

19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 19 november, vooravond hoogfeest van Christus Koning,

19.00 avondviering,

ouders Cuijpers-Evers, ouders Jacobs-Hermans en zoon Theu en familie.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 12 nov. 19.00 : koster;
  2. 13 nov. 10.00 : Willem, Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;
  3. 19 nov. 19.00 : koster.

 

DAG VAN DE ARMEN :

 

De 33e zondag door het jaar werd door paus Franciscus in 2016 uitgeroepen tot de jaarlijks terugkerende dag van de armen als voorbereiding op het feest van Christus Koning, die zich geïdentificeerd heeft met de geringe en arme mens en ons richt op werken van barmhartigheid.

Ook in deze verwarrende tijden leven te veel medemensen in armoede en ellende, die een steuntje van barmhartigheid van hen, die het beter hebben getroffen, kunnen gebruiken. Schroom niet waar mogelijk hen tegemoet te komen.

 

PAUSELIJKE GEBEDSINTENTIE (nov.) :

 

Voor kinderen die lijden. Bidden wij dat we kinderen die lijden – met name de straatkinderen, oorlogsslachtoffers en weeskinderen – toegang krijgen tot opvoeding en geborgenheid mogen ervaren in een gezin.

Pastoor A. Koumans, OMI.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *