Herstel kerktoren Ospel voltooid

OSPEL – Woensdag 28 november zijn de twee glas-in-lood ramen in de westgevel (links en rechts van de kerktoren) van de kerk in Ospel na grondig herstel  teruggeplaatst. In feite is het herstel van de toren hiermee helemaal uitgevoerd.

Glas-in-lood ramen na grondig herstel  teruggeplaatst

BENEFIETCONCERT :

De slotactiviteit van het Comité “Same sterk vör oos Kerk” is dus goed gepland ! Het Comité is nu in samenwerking met de harmonie druk bezig met de organisatie van de benefietconcerten op zondag 16 december. Entreebewijzen zijn ook verkrijgbaar bij de koster in de kerk ná de kerkdiensten van de aanstaande weekenden. De voorverkoopprijs is € 12,50, inclusief een consumptiebon voor het pleinfestijn ná het concert. Ik wens de organisatoren en muzikanten alle succes toe en de bezoekers een fijn concert, met reeds bij voorbaat dank voor uw deelname en bijdragen.

Pastoor A. Koumans, OMI

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *