Peelklokje 31 juli-7 augustus

Zaterdag 31 juli, H. Ignatius van Loyola, priester,

19.00 Avondviering,

jrd Jac Kessels,

ghm Nel Donkers en overleden ouders.

 

Zondag 1 augustus, 18e zondag door het jaar,

10.00 Hoogmis,

ghm Leentje van den Berg,

uit dankbaarheid.

 

Donderdag 5 augustus,

19.00 voor de zieken.

 

Vrijdag 6 augustus, 1e vrijdag van de maand, ziekencommunie.

 

Zaterdag 7 augustus,

19.00 Avondviering,

ghm Drica Caris-Kessels,

 

MISDIENAARS :

 

Za. 31 juli 19.00 : koster;

Zo. 11 aug. 10.00 : Rick van Hulsen;

Za. 7 aug. 19.00 : Tom Dirks.

 

OVERLEDEN :

 

Op 13 juli jl. overleed Jan Laenen, 74 jaar, Schakenhof 31. Moge hij rusten in vrede.

 

AFSCHEID KERKELIJK ZANGKOOR :

 

Met een minimale bezetting ziet het kerkelijk zangkoor zich genoodzaakt te stoppen het opluisteren van (Eucharistie)vieringen. Vanwege hoge leeftijd en om gezondheidsredenen vielen en vallen er leden weg. In goed overleg werd deze keuze node maar eensgezind gemaakt door de leden.

Nog éénmaal zal het koor tijdens een plechtige hoogmis in de parochiekerk ten afscheid de Gregoriaanse zang verzorgen. Dat zal op zondag 15 augustus a.s. zijn, op het Hoogfeest van Maria Ten Hemelopneming. De Gregoriaanse mis “Signum Magnum” van deze feestdag zal gezongen worden met afsluitend het meerstemmige “Magnificat”. Ik nodig u alvast uit deze bijzondere hoogmis mee te komen vieren.

Het is een historisch moment en monument : de traditionele Gregoriaanse koorzang zal in de toekomst nauwelijks meer klinken in onze parochiekerk. Waarmee een einde komt een rijke en langdurige traditie.

 

Pastoor Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *