Peelklokje 27 mei-3 juni

Zaterdag 27 mei, vooravond Pinksteren,

14.00 Inzegening van de Mariakapel aan de Klaarstraatzijweg.

19.00 avondviering.

 

Zondag 28 mei, Hoogfeest van Pinksteren,

10.00 hoogmis, viering 1e H. Communie.

 

Maandag 29 mei, 2e Pinksterdag, H. Maria, Moeder van de Kerk,

10.00 hoogmis.

 

Donderdag 1 juni, feest van Onze Heer Jezus Christus, eeuwige Hogepriester,

10.00 voor de zieken.

 

Vrijdag 2 juni, 1e vrijdag van de maand,

Ziekencommunie.

 

Zaterdag 3 juni, HH. Carolus Lwanga en gezellen, martelaren,

19.00 avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 27 mei 19.00 : Wout Dirks;
  2. 28 mei 10.00 : Rick van Hulsen;
  3. 29 mei 10.00 : Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;
  4. 3 juni 19.00 : koster.

 

INZEGENING MARIAKAPEL :

 

Nog nét in de Meimaand/Mariamaand wordt a.s. zaterdag 27 mei om 14.00 uur de kapel “Onze Lieve Vrouw van Altijddurende Bijstand” aan de Klaarstraatzijweg opnieuw ingezegend. Na een welkom namens de Parochiecommissie Ospel door Henk Hermans geeft hij een toelichting op de historie en de restauratie van de kapel. Vervolgens ronden deputé Ad Roest en wethouder Boris Meessen de restauratie met een korte toespraak af en zal ik de kapel opnieuw inzegenen. Rond 15.00 uur wordt het officiële gedeelte afgesloten. Belangstellenden zijn van harte welkom.

 

1e  COMMUNIE :

 

Zondag vieren we het feest van de 1e H. Communie. Vanouds een heus parochiefeest als een groep kinderen voor het eerst echt deelnemen aan de Eucharistieviering. Een vreugdevol en plechtig moment voor de communicantjes, ouders en gezin/familieleden. Ik feliciteer hen van harte en wens hen een fijn feest toe.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *