Peelklokje 26 november-3 december

Zaterdag 26 november,

19.00 avondviering,

jrd Jac Jacobs.

ghm Toon Jacobs en Dien Jaccobs-van de Moosdijk,

ghm Andries Veugen en Drika Veugen-Wijen.

 

Zondag 27 november, 1e zondag van de advent,

10.00 hoogmis,

Jan Geuns (verjaardag),

ghm Jan Rietjens en Fien Rietjens-Stultiens,

ghm ouder Kuster en Johanna Janssen,

voor het welzijn van de parochie medewerkenden,

 

Donderdag 1 december,

19.00 voor de zieken.

 

Vrijdag 2 december, 1e vrijdag van de maand (ziekencommunie met Kerstmis).

 

Zaterdag 3 december, H. Franciscus Xaverius, priester,

19.00 avondviering, zangkoor De Peelklanken,

voor het welzijn van de parochie en parochianen.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 26 nov. 19.00 : Rick van Hulsen;
  2. 27 nov. 10.00 : Willem, Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;
  3. 3 dec. 10.00 : Tom en Wout Dirks.

 

ADVENT :

 

Met de 1e zondag van de advent wordt onze blik gericht op Kerstmis. Het duurt nog 4 weken, maar in de liturgie klinkt de vreugde om de geboorte van het kerstkind al door. Stellen wij ons hart open en laten we in een tijd van oorlog en geweld uitzien naar meer vrede onder mensen en volkeren.

 

ADVENT, wees bereid :

 

“Gij weet niet op welke dag uw Heer komt” (Matteüs 24, 42).

De verbinding in onze maatschappij gaat achteruit als mensen zich onverschillig opstellen. Tegenover onverschilligheid staat waakzaamheid. We hoeven dan niet direct aan gevaren te denken. Waakzaam-zijn is een goede eigenschap voor iedere mens. Wie met anderen leeft, in welke relatiepatroon dan ook, is gebaat bij een waakzame levenshouding. Er gebeuren geregeld zaken die onze aandacht vragen, anders loopt het spaak. Niets is helemaal te plannen zodat we veilig zijn en geborgen. Niemans weet precies wanneer er licht doorbreekt in duistere momenten. Niemand kan zijn toekomst naar zijn hand zetten. Daarom is het belangrijk om alert, waakzaam te zijn.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *