Peelklokje 26 juni-3 juli

Zaterdag 26 juni,

12.00 Huwelijk bruidspaar Bart Jetten en Yvonne Spee.

19.00 ghm Teng Vossen en Marietje Vossen-Kersten en Carina Miller-Vossen,

ghm Thieu en An Claessens-Meevis en Jacobus en Maria Meevis-Jonkers.

 

Zondag 27 juni, 13e zondag door het jaar,

10.00 Hoogmis.

 

Donderdag 1 juli,

19.00 voor de zieken.

 

Vrijdag 2 juli, 1e vrijdag van de maand : Ziekencommunie.

 

Zaterdag 3 juli, H. Tomas, apostel,

19.00 Avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

Za. 26 juni 19.00 : koster;

Zo. 27 juni 10.00 : Rick van Hulsen;

Za. 3 juli 19.00 : Tom Dirks.

DOOPSEL :

 

Door het H. Sacrament van het Doopsel is Ward van Eijk, O. L. Vrouwestraat 25, in onze geloofsgemeenschap opgenomen. We wensen dopeling en ouders proficiat en een gezegende toekomst.

 

OVERLEDEN :

 

Op 15 juni jl. overleed Welly van Nieuwenhoven, 89 jaar, adres Reebergweg 6. Moge hij rusten in vrede.

 

PROFICIAT :

 

De vlag met schooltas geeft weer aan waar leerlingen hun school met succes hebben afgesloten. Van harte gefeliciteerd aan iedereen die zijn inzet beloond ziet. Herexamenkandidaten zet hem alsnog op en wie het niet heeft gehaald (misschien door de coronabelasting ?) wil ik een hart onder de riem steken en bemoedigen. Geniet allen van de vacantie.

 

DATA :

Presentatie1e 1e Communicanten 2021 – zaterdag 11 september.

1e H. communie 2021 – zondag 19 september.
H. Vormsel 2022 – vrijdag 3juni.

1e H. Communie 2022 – Pinksterzondag 5 juni.

 

GEZINSBIJDRAGE :

 

Het lijkt allemaal wat minder in coronatijd, maar de parochiecommissie constateert met een goed gevoel dat vele parochianen hun kerkbijdrage blijven voldoen. Nu de collecte-inkomsten en misintenties – tijdelijk ? – veel minder zijn blijft de gezinsbijdrage een belangrijke inkomstenpost. Graag zeg ik dank voor uw blijvende steun.

Bij het begin van het 2e halfjaar 2021 wil ik de termijnbetalers vriendelijk vragen om hun bijdrage. In coronatijd besteedden consumenten minder en nu Ospel kermis weer net niet kan doorgaan, blijft er bij meer parochianen misschien een extra “centje” over om de huishouding van de parochie te ondersteunen ? Om de parochie in staat te stellen het niveau van de dienstverlening door mij persoonlijk en onze vele vrijwilligers te behouden.

Uw kerkbijdrage of een extraatje kunt overmaken naar NL94RABO01403.01.879 t.n.v.de Parochie Ospel.

 

KERMIS :

Helaas dus weer geen Ospelkermis, vanouds toch een grote trekpleister in de regio. We hopen maar op 2022 ……… Er zijn wel een aantal corona-versoepelingen, waardoor de Ospelse horeca toch wat meer kan bieden. Geniet ervan of vier thuis kermis in familie- en/of vriendenkring. Ik wens iedereen toch een beetje het kermisgevoel.

 

Pastoor Koumans OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *