Peelklokje 20-27 januari

Zaterdag 20 januari,

10.00 voor leden en overledenen en het welzijn van de Handboogvereniging Wilhelmina.

19.00 avondviering.

 

Zondag 21 januari, 3e zondag door het jaar,

10.00 hoogmis.

 

Donderdag 25 januari,

19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 27 januari,

19.00 avondviering,

Piet van Laer, To van Laer-Jacobs en Theij Ament,

ghm Ankie Fonteijn-Kessels (verjaardag),

ghm Graad Kessels (verjaardag),

ghm Bèr Moonen (verjaardag).

 

MISDIENAARS :

 

  1. 20 jan. 19.00 : koster;
  2. 21 jan. 10.00 : Wout Dirks;
  3. 27 jan. 19.00 : Rick van Hulsen.

 

ZONDAG VAN HET WOORD VAN GOD :

 

De Zondag van het Woord van God, die volgens de wil van paus Franciscus sinds 2020 jaarlijks wordt gehouden op de derde zondag van de tijd door het jaar, herinnert allen, herders en gelovigen, aan het belang en de waarde van de Heilige Schrift voor het christelijk leven, evenals aan de relatie tussen het Woord van God en de liturgie.

 

DANK :

 

Graag zeg ik iedereen dank voor de vele felicitaties en bezoeken bij mijn 81e verjaardag. Ondanks de vorst namen velen de moeite om me even te komen feliciteren, hetgeen ik zeer waardeer. Het is mooi om te ervaren hoe parochianen samen lief en leed delen en samen weer eens bijpraten op zo’n dag.

 

Pastoor A. Koumans, O.M.I.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *