Peelklokje 16-22 januari

Zondag 16 januari, 2e zondag door het jaar,

10.00 Hoogmis,

ouders Salimans-Hermans en zoon Peter,

mnd Thea Kiggen-Swaans,

ghm Sjeng Feijen en Hanna Feijen-Valks.

 

MISDIENAARS :

 

Zo.16 jan. 10.00 : Willem, Pieter, Ceciel en Fien Tullemans.

 

OVERLEDEN :

 

Op 28 december jl. overleed Harrie Hermans, 72 jaar, Budschop. Moge hij rusten in vrede.

 

KERSTMIS :

 

Naast mijn dankwoord voor de kerstcollecte opbrengst wil ik ook dank zeggen voor de sfeervolle bloemversiering in de kerk (mevr. Riek Op ’t Root-Mackus), voor de vanen e.a. rond het priesterkoor en de opbouw van de kerststal (koster Jo Hermans met assistentie). Het “thuispubliek” getuigde ook van zijn waardering. Mocht u de kerstcollecte alsnog willen steunen ? Het kan via bankrekeningnummer NL94 RABO 01403.01.879 t.n.v. de parochie Ospel m.v.v. kerstcollecte.

 

DAT DOET DE DEUR DICHT :

 

Met deze uitdrukking zeggen we dat iets doorslaggevend is. Hiermee is de discussie gesloten. We zetten er een punt achter. Nu is het definitief en onherroepelijk, we praten er niet langer over. In de gelijkenis van de wijze en de dwaze meisjes gaat de deur ook voorgoed op slot.

(Toen kwam de bruidegom, en die gereed waren gingen mee met hem de bruiloftszaal binnen, en de deur werd gesloten. Mattheüs 25: 10).

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *