Peelklokje 15-22 juli

Zaterdag 15 juli, H. Bonaventura,

19.00 avondviering.

 

Zondag 16 juli, 15e zondag door het jaar,

10.00 hoogmis,

ouders Salimans-Hermans en zoon Peter.

 

Donderdag 20 juli,

19.00 avondviering,

voor de zieken.

 

Zaterdag 22 juli,

19.00 avondviering,

An Lemmen-Cromvoets (verjaardag).

 

MISDIENAARS :

 

  1. 15 juli 19.00 : koster;
  2. 16 juli 10.00 : Willem, Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;
  3. 22 juli 19.00 : Wout Dirks.

 

OVERLEDEN :

 

Op 29 juni jl. overleed Lies Douven-Laenen, 63 jaar. Moge zij rusten in vrede.

 

SCHOOLVAKANTIE :

 

De schoolvakantie breekt weer aan. Heerlijk vakantie voor onze schooljeugd en studerenden na een druk leerjaar. Ik feliciteer iedereen die dat jaar succesvol afsloot met “over gaan” of een diploma en wens hen een fijne vakantie. De pechvogels wens ik een volgend jaar succes. Ik spreek mijn waardering uit voor de leerkrachten van De Schrank, die hun best deden voor de Ospelse jeugd.

Ook iedereen die de komende tijd vakantie viert wens ik een ontspannende periode toe, geniet van het gezellig samenzijn met gezin, familie of vriend(inn)en van natuur, cultuur of het zalige nietsdoen.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *