Peelklokje 15-22 april

Zaterdag 15 april,

19.00 avondviering.

 

Zondag16 april, 2e zondag van Pasen, Beloken Pasen en zondag van de barmhartigheid,

10.00 hoogmis,

Catharina Sophia Schreurs en Henricus Hubertus Vaes.

 

Donderdag 20 april,

19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 22 april,

19.00 avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 15 april 19.00 : koster;
  2. 16 april 10.00 : koster;
  3. 22 april 19.00 : Wout Dirks.

 

BARMHARTIGHEIDSZONDAG :

 

Op deze zondag wordt in de liturgie, en vooral in de Eucharistie, de goddelijke barmhartigheid gevierd, waarmee God in zijn goedheid zijn eniggeboren Zoon als Verlosser heeft geschonken, opdat door het paasmysterie van zijn Zoon Jezus Christus de mensheid het eeuwig leven kan verwerven en opdat zijn aangenomen kinderen, door het ontvangen van zijn barmhartigheid, zijn lof verkondigen tot aan de uiteinden van de aarde.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *