Peelklokje 11-18 maart

Zaterdag 11 maart,

19.00  avondviering,

ghm Guul van Gemert, Miet van Gemert-Venner en zoon Gerrit.

 

Zondag 12 maart, 3e zondag van de veertigdagentijd,

10.00 hoogmis.

 

Dinsdag 14 maart,

19.00   voorbereiding van het H. Vormsel.

 

Donderdag 16 maart,

19.00 voor de zieken.

 

Vrijdag 17 maart,

19.00   H. Vormsel door eerwaarde heer Mgr. René Maassen.

 

Zaterdag 18 maart,

19.00  avondviering.

 

MISDIENAARS :

 

  1. 11 maart 19.00 : koster;
  2. 12 maart 10.00 : Willem, Pieter, Ceciel en Fien Tullemans;
  3. 18 maart 19.00 : Wout Dirks.

 

OVERLEDEN :

 

Op  24 februari jl. overleed Jan Kessels, 87 jaar. Moge hij rusten vrede.

 

  1. VORMSEL :

 

Tijdens het vormsel is er een handoplegging, een symbool, waarmee wordt gezegd : Goed dat je er bent en dat je wilt proberen te leven in de geest van Jezus. Er wordt ook olie gebruikt, om je sterk te maken en om je soepel te houden, mild ook voor de ander. En het kruisteken dat daarbij gemaakt wordt op je voorhoofd verwijst naar Jezus. Bij het doopsel gebeurde dat ook. Bij het vormsel wordt opnieuw bevestigd dat je hoort bij de volgelingen van Jezus.

Voor mensen die zich christen noemen is Jezus de inspiratiebron. Als zij vanuit Zijn Geest proberen te leven en te handelen, moet het ons ook lukken. Laat je vormen wil zeggen : daar wil ik bij horen. “Proficiat met je vormsel !” Dat wil zeggen : moge het je goed gaan, welkom in de kring van gelovige mensen. We zijn blij, dat je met ns mee wil trekken.

Ik wens vormelingen en ouders van harte geluk.

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *