Peelklokje 1-9 oktober

Vrijdag 1 oktober, H. Teresia van het Kind Jezus, maagd en kerklerares,

1e vrijdag van de maand, ziekencommunie.

 

Zaterdag 2 oktober, HH. Engelbewaarders,

19.00 Avondviering.

ghm Frans Willekens.

 

Zondag 3 oktober, 27e zondag door het jaar,

10.00 Hoogmis.

jrd Annie Slenders,

ghm Harrie en To van Laer-Rietjens, dochter Elsje en zoon Jos,

ghm Martinus Schroijen en Maria Schroijen-van Grimbergen en dochter Lieske.

 

Donderdag 7 oktober, Heilige Maagd Maria van de Rozenkrans,

18.45 bidden van het rozenhoedje.

19.00 voor de zieken.

 

Zaterdag 9 oktober,

19.00 Avondviering.

jrd An Lemmen-Cromvoets,

ghm Gerrie van Gemert,

ghm Jan Gubbels en Marie Gubbels-Hoeben.

 

MISDIENAARS :

 

Za. 2 okt. 19.00 : koster;

Zo. 3 okt. 10.00 : Rick van Hulsen;

Za. 9 okt. 19.00 : Tom Dirks.

 

VERSOEPELING CORONAREGELS :

 

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten om de anderhalve meter afstandsregel bij kerkbezoek los te laten (mits het kerkgebouw voldoende geventileerd kan worden, hetgeen in onze kerk mogelijk is). Wie corona gerelateerde klachten heeft wordt dringend verzocht verantwoordelijkheid te nemen en thuis te blijven. Er wordt geen onderscheid gemaakt tussen wel of niet gevaccineerden. Volkszang is ook weer toegestaan. De communie kan ook weer met de (vooraf gereinigde hand worden uitgereikt. Het is fijn dat er zo weer meer ruimte komt voor het samen Eucharistie vieren en samen zingen. Ik nodig u graag uit om weer deel te nemen aan de wekelijkse Eucharistie vieringen.

 

Pastoor Koumans, OMI.

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *