Peelklokje 03-11 juni

Vrijdag 3 juni, eerste vrijdag van de maand,

v.m.     Ziekencommunie.

19.00 viering van het H. Vormsel door dhr. L. Hendriks.

 

Zaterdag 4 juni , vooravond Pinksteren,

19.00 avondviering, Zangkoor De Peelklanken,

Thieu Claessens en Anna Claessens-Meevis,

Jacobus Meevis, Maria Meevis-Jonkers en overleden familie.

 

Zondag 5 juni, Hoogfeest van Pinksteren, 

10.00 Viering van de 1e H. Communie,

 

Maandag 6 juni, 2e Pinksterdag,

10.00 Hoogmis,

 

Donderdag 9 juni,  

19.00   voor de zieken.

 

Zaterdag 11 juni,

19.00 avondviering

 

MISDIENAARS :

 

Za. 4 juni 19.00 : Tom en Wout Dirks;

Zo. 5 juni 10.00 : Rick van Hulsen, Ceciel Tullemans;

Ma. 6 juni 10.00 : koster;

Za. 11 juni 1900 : koster.

 

DOOPSEL :

 

Door het H. Sacrament van het Doopsel zijn Jaxxvie Niessen, Lemmenhoek 46, en Lynn en Milan Meulen, Buizerdstraat 4, in onze geloofsgemeenschap opgenomen. We wensen dopelingen en ouders proficiat en een gezegende toekomst.

 

OVERLEDEN :

Op 20 mei jl. overleed Jan Wijen, 81  jaar, Agneshof 7A1. Moge hij ruste in vrede.

 

  1. VORMSEL / 1E COMMUNIE :

Twee belangrijke vieringen in onze parochie komend weekeinde. Vrijdagavond de toediening van het H. Vormsel aan de a.s. schoolverlaters, die een volgende fase in hun leven binnenstappen. Een Sacrament, waardoor een gedoopte de kracht van de H. Geest ontvangt om zijn geloof standvastig te kunnen belijden.

Zondag vieren we het feest van de 1e communie. Een feestelijke gelegenheid, waarbij iemand voor het eerst nadert tot de Eucharistie. De 1e communicant deelt voor het eerst mee aan de maaltijd van de Heer en krijgt voor het eerst de H. Hostie. Voortaan kan hij/zij de Eucharistie ten volle meevieren, passend binnen onze parochiegemeenschap.

Alle reden dat dit in de kerk en thuis samen te vieren. Ik feliciteer vormelingen, communicanten en gezinnen van harte.

 

MILDE GIFT :

Opnieuw ontving ik een bijzondere gift : een bedrag van € 100,- “wegens alle gemiste collectes in de coronaperiode”. Heel attent, als je tijdens de twee coronajaren zo’n twee maal 50 vieringen á € 1,- voor plaatsengeld hebt moeten missen ! Oprecht dank aan de schenker/schenkster.

 

AANBIEDING :

We beschikken nog over een keybord, merk Yahama, van het voormalig kerkelijk zangkoor. Ideaal voor kinderen om op te “jengelen” of muzikaal talent te ontdekken. Gratis af te halen (attentie voor de parochie mag). Telefonische info : 06-26.06.40.70

 

Pastoor A. Koumans, OMI.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *